Повернення та обмін товару

Повернення та обмін товару

Обмінювати або повернути товар можна протягом 14 днів за допомогою служби доставки або в нашій точці видачі за адресою м. Київ, Кільцева дорога, 110.

Умови повернення:

Для оформлення повернення візьміть із собою чек та товар в упаковці.

Ми повернемо вам гроші на день повернення товару або на протязі 7 календарних днів.

Ми оформляємо повернення, якщо:

товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей;

товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

збережено всі ярлики та заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише за наявності укладання нашого сервісного центру, про те, що умови експлуатації не порушені.

Чи можу я відмовитися від товару, що не надійшов на пошті?

Якщо ви обрали спосіб оплати карткою або післяплату, ви можете відмовитися від усього замовлення. Часткове повернення не можливе. Якщо ви хочете відмовитися від частини позицій, вам необхідно сплатити все замовлення і потім оформити повернення через сервіс.

Гарантія на товар

На весь представлений товар в інтернет магазині “Lumens” гарантія надається на строк від 2-х тижнів до 99 місяців. Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарі при отриманні.

Перед початком експлуатації, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з умовами та посібником з експлуатації. Якщо замовлений Вами товар вимагає спеціальної установки та не може бути технічно перевірений на працездатність під час доставки, приводу для хвилювань немає: купуючи товар в інтернет магазині “Lumens”, Ви отримаєте товарний чек, а також фірмову гарантію від виробника.