Світильники ZumaLine (Польща) - сучасне освітлення

В наявності
Ціна
Країна походження
Кількість джерел світла
Тип джерела світла
Матеріал корпуса
Матеріал плафона
Колір корпусу
Колір плафона
За місцем
Стиль
Кольорова температура, К
Кольорова температура, К
Вологозахист, IP
Світильники ZumaLine (Польща) - сучасне освітлення

Zuma Line – польський виробник сучасного освітлення, що завоював визнання українських дизайнерів та цінителів авангардного стилю. Компанія з Польщі спеціалізується на створенні стильних світильників у напрямах хай-тек, модерн та техно, пропонуючи європейську якість за доступними цінами. Інтернет-магазин Lumens є офіційним партнером бренду, гарантуючи оригінальність усієї продукції Zuma Line в Україні.

Історія та філософія польського бренду

Польська компанія Zuma Line побудувала свою репутацію на принципах доступності сучасного дизайну. Філософія бренду полягає в тому, що стильне та функціональне освітлення має бути доступним кожному, а не залишатися привілеєм преміум-сегмента. Компанія успішно доводить, що польські виробники здатні створювати продукцію, яка впевнено конкурує з іменитими італійськими та німецькими брендами сучасного освітлення. Основна місія Zuma Line – демократизація якісного дизайнерського світла, роблячи його доступним широкому колу споживачів без компромісів у якості.

Виробництво та контроль якості

Виробнича філософія Zuma Line ґрунтується на багаторівневій системі контролю якості, яка забезпечує бездоганність кожного виробу. Компанія ретельно відбирає постачальників матеріалів та комплектуючих, працюючи лише з перевіреними європейськими партнерами. Кожен світильник проходить обов'язкове тестування на виробництві перед відвантаженням, що виключає потрапляння дефектної продукції до споживача. Суворі стандарти якості підтверджені європейськими сертифікатами відповідності, а також нагородами та дипломами міжнародних виставок освітлення. Використання передових технологій у виробничому процесі дозволяє створювати світильники, які поєднують сучасний дизайн із довговічністю та надійністю.

Широкий асортимент сучасного освітлення

Продуктова лінійка Zuma Line охоплює всі основні категорії інтер'єрного освітлення. Підвісні люстри бренду відрізняються оригінальним розташуванням плафонів – від трьох до п'яти елементів можуть розміщуватися ступінчасто або в одну лінію, створюючи ефектні композиції. Настінні світильники та бра представлені в колекціях, які ідеально доповнюють сучасні інтер'єри. Торшери серій Jumble, REA, Antenne та ZODIAC особливо популярні серед українських покупців завдяки неординарному дизайну. Точкові світильники із серій Oneon, Chuck, Square та Rondoo пропонують рішення для прихованого освітлення з квадратними та круглими плафонами. Настільні лампи Zuma Line у яскравих кольорах – помаранчевому, червоному, чорному та білому – стають акцентними елементами в спальнях, вітальнях та дитячих кімнатах.

Дизайнерські особливості та матеріали

Світильники Zuma Line впізнавані завдяки характерній колірній палітрі: білий, антрацитово-чорний, сірий та золотисто-коричневий тони. Особливу елегантність надають колекції в чорному кольорі з позолотою, які ефектно виглядають у класичних та сучасних інтер'єрах. У виробництві використовуються якісні матеріали: метал, скло, кришталь та текстиль, що забезпечує довговічність та преміальний зовнішній вигляд виробів. Філігранні форми та чітка геометрія плафонів роблять світильники елегантними прикрасами інтер'єру, здатними гармонізувати з різними стильовими напрямами.

Переваги покупки в Lumens

Інтернет-магазин Lumens пропонує повний асортимент світильників Zuma Line з гарантією оригінальності продукції. Як офіційний партнер польського бренду, ми забезпечуємо конкурентні ціни та професійні консультації при виборі освітлення. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть підібрати оптимальні рішення для будь-яких приміщень – від житлових квартир до комерційних об'єктів. Швидка доставка по всій Україні та гнучкі умови оплати роблять покупку максимально зручною.

Рекомендації щодо застосування

Світильники Zuma Line ідеально підходять для сучасних квартир-студій, лофт-просторів та мінімалістичних інтер'єрів. Компактні моделі серій Rondoo та Box оптимальні для формування додаткового освітлення в невеликих приміщеннях. Підвісні люстри з кількома плафонами стануть центральним елементом вітальні або столової зони. Точкові світильники чудово доповнять систему освітлення в сучасних кухнях та ванних кімнатах.

Обираючи світильники Zuma Line в інтернет-магазині Lumens, ви отримуєте доступ до сучасного польського дизайну європейської якості за привабливими цінами. Відкрийте для себе світ стильного освітлення на Lumens.com.ua вже сьогодні!

КОД:
33002361
0.0
Під замовлення
6 583 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨40 Діаметр, Ø40 Тип джерела світлаE27
КОД:
74307618
0.0
Під замовлення
6 782 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨45 Ширина, ↔20 Глибина, ←16
КОД:
99999302
0.0
Під замовлення
7 216 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨6,3 Діаметр, Ø56 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
40140252
0.0
Під замовлення
6 171 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨9,5 Ширина, ↔41 Довжина, ←60
КОД:
88100562
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨63 Діаметр, Ø58,5 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
91627686
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨9 Діаметр, Ø50 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
30695026
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Ширина, ↔19 Довжина, ←100 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
79891899
0.0
Під замовлення
5 481 грн
+
ВиробникZuma Line Ширина, ↔26 Довжина, ←90 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
45843398
0.0
Під замовлення
4 758 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨12,5 Ширина, ↔31,1 Довжина, ←34,4
КОД:
44577082
0.0
Під замовлення
2 331 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨40 Ширина, ↔27 Тип джерела світлаE14
КОД:
60918416
0.0
Під замовлення
564 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨10 Діаметр, Ø5.5 Тип джерела світлаGU10
КОД:
16633206
0.0
Під замовлення
1 675 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨20 Діаметр, Ø13 Тип джерела світлаE27
КОД:
82517237
0.0
Під замовлення
2 834 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨16 Діаметр, Ø10 Ширина, ↔30
КОД:
23356605
0.0
Під замовлення
5 275 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨22 Діаметр, Ø87,5 Тип джерела світлаG9
КОД:
52700044
0.0
Під замовлення
5 399 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨150 Діаметр, Ø21 Ширина, ↔86
КОД:
66411184
0.0
Під замовлення
548 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨19 Ширина, ↔23 Глибина, ←8,5
КОД:
62401514
0.0
Під замовлення
29 189 грн
+
ВиробникZuma Line Діаметр, Ø80 Тип джерела світлаLed-модуль Потужність, Вт36
КОД:
17702198
0.0
Під замовлення
14 447 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨30 Діаметр, Ø58 Тип джерела світлаLed-модуль
КОД:
89164367
0.0
Під замовлення
11 487 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨27,7 Діаметр, Ø41,5 Тип джерела світлаE14
КОД:
34103259
0.0
Під замовлення
10 108 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨28 Діаметр, Ø41 Тип джерела світлаE14
КОД:
32622942
0.0
Під замовлення
6 493 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨36 Ширина, ↔30,5 Глибина, ←21
КОД:
54991553
0.0
Під замовлення
26 015 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨53 Діаметр, Ø50 Тип джерела світлаG9
КОД:
46432055
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨16 Ширина, ↔36,5 Довжина, ←36,5
КОД:
80991941
0.0
Під замовлення
5 336 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨24 Ширина, ↔16 Глибина, ←11
КОД:
30976967
0.0
Під замовлення
9 432 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨35,5 Діаметр, Ø41 Тип джерела світлаE14
КОД:
78264200
0.0
Під замовлення
7 216 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨13 Діаметр, Ø1158 Тип джерела світлаG9
КОД:
56503157
0.0
Під замовлення
10 108 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨53 Діаметр, Ø11 Ширина, ↔71
КОД:
56003631
0.0
Під замовлення
7 216 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨53 Діаметр, Ø1131 Тип джерела світлаG9
КОД:
49738964
0.0
Під замовлення
10 108 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨28 Діаметр, Ø1142 Тип джерела світлаG9
КОД:
22233751
0.0
Під замовлення
3 010 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨45,5 Діаметр, Ø11 Глибина, ←12
КОД:
24625737
0.0
Під замовлення
7 216 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨24,5 Діаметр, Ø18 Ширина, ↔20
КОД:
92570068
0.0
Під замовлення
24 035 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨19 Ширина, ↔50 Довжина, ←70
КОД:
41126436
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨35 Ширина, ↔18 Глибина, ←19,5
КОД:
79628555
0.0
Під замовлення
8 662 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨35 Ширина, ↔18 Глибина, ←19,5
КОД:
87674333
0.0
Під замовлення
17 339 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨21,2 Ширина, ↔44 Довжина, ←44
КОД:
40263281
0.0
Під замовлення
18 785 грн
+
ВиробникZuma Line Висота, ↨19 Ширина, ↔50 Довжина, ←70
Показати ще 36 товарів
В наявності
Ціна
грн
грн
  • 0грн
  • 51530грн
Країна походження
Кількість джерел світла
Тип джерела світла
Матеріал корпуса
Матеріал плафона
Колір корпусу
    Показати все (15)
Колір плафона
    Показати все (16)
За місцем
Стиль
    Показати все (18)
Кольорова температура, К
    Показати все (18)
Кольорова температура, К
Вологозахист, IP