В наявності
Ціна
Країна походження
Кількість джерел світла
Тип джерела світла
Матеріал корпуса
Матеріал плафона
Колір корпусу
Колір плафона
Lumens
 
КОД:
48701892
0.0
В наявності
8 610 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨150 Тип джерела світлаE 27 Кількість джерел світла1
КОД:
77778265
0.0
В наявності
5 400 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨150 Тип джерела світлаE 27 Кількість джерел світла1
КОД:
81877625
0.0
В наявності
4 860 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨101-160, 155 Діаметр, Ø20 Тип джерела світлаE 27
КОД:
95677401
0.0
В наявності
4 860 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨155 Діаметр, Ø20 Тип джерела світлаE 27
КОД:
40134028
0.0
В наявності
9 000 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨161-200 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла1
КОД:
71606862
0.0
В наявності
10 380 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨175 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла1
КОД:
73464506
0.0
В наявності
7 050 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨160 Тип джерела світлаE 27 Кількість джерел світла1
КОД:
25202338
0.0
В наявності
4 390 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨150 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла1
КОД:
50698219
0.0
В наявності
4 950 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨40 Діаметр, Ø30 Тип джерела світлаE 27
КОД:
73664046
0.0
В наявності
2 090 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨28 Діаметр, Ø25 Тип джерела світлаLED
КОД:
89944080
0.0
В наявності
5 870 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨50 Ширина, ↔10 Тип джерела світлаLED
КОД:
27097124
0.0
В наявності
1 840 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨41-60 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла1
КОД:
63031548
0.0
В наявності
2 560 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨49 Ширина, ↔19 Тип джерела світлаLED
КОД:
37376230
0.0
В наявності
4 310 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨21-40, 27 Діаметр, Ø9 Тип джерела світлаE 14
КОД:
67941932
0.0
В наявності
3 850 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨50 Ширина, ↔8 Тип джерела світлаLED
КОД:
83854203
0.0
В наявності
1 500 грн
+
ВиробникLumens Ширина, ↔42 Довжина, ←38 Тип джерела світлаLED
КОД:
12393578
0.0
В наявності
2 990 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨61-80 Ширина, ↔89 Тип джерела світлаLED
КОД:
98758025
0.0
В наявності
2 740 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨21-40, 35 Ширина, ↔35 Тип джерела світлаLED
КОД:
71562844
0.0
В наявності
3 910 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨40 Ширина, ↔38 Тип джерела світлаE 27
КОД:
95977746
0.0
В наявності
1 880 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨20 Діаметр, Ø15 Тип джерела світлаLED
КОД:
17826084
0.0
В наявності
6 230 грн
+
ВиробникLumens Ширина, ↔9 Довжина, ←120 Тип джерела світлаLED
КОД:
90891909
0.0
В наявності
3 480 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨78 Діаметр, Ø23 Тип джерела світлаLED
КОД:
82635760
0.0
В наявності
6 760 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨50 Ширина, ↔10 Тип джерела світлаG 4
КОД:
15608027
0.0
В наявності
810 грн
+
ВиробникLumens Діаметр, Ø10 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла4
КОД:
13785159
0.0
В наявності
4 620 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨61-80 Ширина, ↔30 Тип джерела світлаLED
КОД:
83087888
0.0
В наявності
1 500 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨42 Тип джерела світлаLED Кількість джерел світла2
КОД:
93858628
0.0
В наявності
1 180 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨11 Ширина, ↔18 Тип джерела світлаLED
КОД:
19634827
0.0
В наявності
810 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨35 Ширина, ↔10 Тип джерела світлаLED
КОД:
52631359
0.0
В наявності
830 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨35 Ширина, ↔10 Тип джерела світлаG 9
КОД:
27412655
0.0
В наявності
3 130 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨4 Ширина, ↔4 Довжина, ←20
КОД:
76344704
0.0
Під замовлення
8 380 грн
+
ВиробникLumens Кількість джерел світла3 Потужність, Вт1-5, 4, 6, 6-10, 8, 10, 11-15, 15, 16-20, 18
КОД:
22360265
0.0
В наявності
5 150 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨45 Ширина, ↔8 Тип джерела світлаLED
КОД:
31882335
0.0
В наявності
9 090 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨50 Ширина, ↔9 Тип джерела світлаLED
КОД:
35484031
0.0
В наявності
7 030 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨46 Довжина, ←90 Тип джерела світлаLED
КОД:
70034797
0.0
В наявності
2 870 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨45 Ширина, ↔17 Тип джерела світлаLED
КОД:
95475221
0.0
В наявності
3 660 грн
+
ВиробникLumens Висота, ↨80 Ширина, ↔4 Тип джерела світлаLED
Показати ще 36 товарів
В наявності
Ціна
грн
грн
  • 0грн
  • 84530грн
Країна походження
Кількість джерел світла
    Показати все (32)
Тип джерела світла
    Показати все (14)
Матеріал корпуса
    Показати все (23)
Матеріал плафона
    Показати все (20)
Колір корпусу
    Показати все (28)
Колір плафона
    Показати все (36)